Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Konsultantki AVON, Oriflame, Faberlic, FM Group, Amway, Mary Kay, Betterware, Farmasi, Forever, Mariza, Nu Skin, Prouve,
Amway

Amway

Bogata oferta kosmetyków do makijażu, pielęgnacji skóry, włosów i ciała, preparaty do higieny jamy ustnej oraz kosmetyki dla mężczyzn.

Podobnie jak inne firmy działające w systemie MLM, Amway nie posiada swojej sieci sprzedaży. Rolę jej pełnią struktury ludzi związane z firmą umowami prowizyjnymi. Stronami takiej umowy są Amway oraz podmiot współpracujący. Przy zawarciu umowy pośredniczy osoba rekomendująca daną osobę do Amway - tzw. sponsor.

W Polsce są dwa rodzaje członkostwa w Amway. Pierwszy to Niezależny Przedsiębiorca (NP). Taka osoba ma prawo sprzedawania produktów klientom. Prowadzi biznes oraz ma prawo do sponsorowania (rekomendowania) innych osób. Drugi model współpracy to Stały Klient Plus (SKP). To osoba, która ma prawo zakupów produktów od Amway po identycznej cenie, jak dystrybutorzy (NP) oraz ma prawo do sponsorowania innych osób. Różnica polega na tym, że po zakupie produktów, SKP ma zakaz odsprzedawania ich innym osobom. Kupuje je tylko na własny użytek.

Zobacz co otrzymasz od nas jako Konsultantka Amway

Znajdź poniżej swoje miasto i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć.

Konsultantka Amway

Jesteś konsultantką Amway?

Szkoda Twojego cennego czasu na to byś sama zajmowała się reklamą w internecie. My zajmiemy się tym za Ciebie. Nie bądź w tyle. Już teraz dołącz do nas. Jeśli jesteś konsultantką Amway i chcesz być widoczna w Internecie w Twoim mieście to zapisz się do naszej bazy konsultantek. Z nami dotrzesz do szerszej grupy potencjalnych klientów. Klienci czekają, bądź pierwszą widoczną konsultantką swojego miasta!

Dołącz do nas

Wybierz firmę która Cię interesuje

Avon

AVON

Firma o zasięgu ogólnoświatowym. Zajmuje się produkcją i dystrybucją kosmetyków. Sprzedaje je w systemie sprzedaży bezpośredniej.

Więcej o AVON
Oriflame

Oriflame

Oriflame to szwedzka firma kosmetyczna. Kosmetyki Oriflame są produkowane z naturalnych składników. Nie są testowane na zwierzętach.

Więcej o Oriflame
Faberlic

Faberlic

Światowe przedsiębiorstwo kosmetyczne. Produkuje i dystrybuuje kosmetyki w sprzedaży bezpośredniej. Stosuje marketing wielopoziomowy.

Więcej o Faberlic
FM Group

FM Group

Polska firma działająca na zasadach MLM. W FM Group znajdziemy m.in. kosmetyki do pielęgnacji i makijażu, zapachy i suplementy diety.

Więcej o FM Group
Amway

Amway

Bogata oferta kosmetyków do makijażu, pielęgnacji skóry, włosów i ciała, preparaty do higieny jamy ustnej oraz kosmetyki dla mężczyzn.

Więcej o Amway
Mary Kay

Mary Kay

W ofercie firmy Mary Kay znajdujemy kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy, preparaty do makijażu, zapachy oraz kosmetyki dla mężczyzn.

Więcej o Mary Kay
Betterware

Betterware

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, zapachy oraz gamę preparatów zaliczaną do kategorii wellness.

Więcej o Betterware
Farmasi

Farmasi

Kosmetyki do pielęgnacji ciała i skóry, zapachy dla kobiet i mężczyzn oraz produkty dla dzieci.

Więcej o Farmasi
Forever

Forever

Kosmetyki na bazie aloesu głównie do pielęgnacji ciała i skóry. Produkty spożywcze i olejki eteryczne.

Więcej o Forever
Mariza

Mariza

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów, jak i szeroka gama produktów do makijażu. Linie wód toaletowych i perfumowanych.

Więcej o Mariza
Nu Skin

Nu Skin

Kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy, produkty do makijażu i suplementy żywieniowe.

Więcej o Nu Skin
Prouve

Prouve

Perfumy z oryginalnych francuskich olejków zapachowych, kosmetyki do wnętrz i środki czystości. Perfumy dla niej i dla niego.

Więcej o Prouve

Wyszukiwarka

Wpisz miejscowość i zobacz czy mamy tam swoją konsultantkę.

 
 
Copyright © 2020 Konsultantki24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone. Konsultantki24.pl